החלפת צילינדר

החלפת צילינדר לדלת: כל המידע

הקדמה

צילינדר הדלת הוא חלק חיוני במנגנון הנעילה של הדלת, שתפקידו להגן על הבית או העסק מפני פריצות. עם הזמן, צילינדרים עלולים להישחק, להתיישן או להיפגע, מה שעלול לפגוע ברמת האבטחה שלהם. במקרים אלו, מומלץ להחליף את הצילינדר בחדש.

פריצת מנעול לדלת

סוגי צילינדרים

קיימים סוגים רבים של צילינדרים לדלתות, וכל אחד מהם מתאפיין בתכונות וביתרונות ייחודיים לו. להלן כמה מהסוגים הנפוצים ביותר:

 • צילינדרים פין:אלו הם הצילינדרים הנפוצים ביותר, והם פועלים באמצעות מנגנון של פינים קטנים המסתובבים בתוך בית הצילינדר. צילינדרים אלו נחשבים יחסית זולים וקלים להתקנה, אך רמת האבטחה שלהם אינה גבוהה במיוחד.

   
 • צילינדרים רב-בריחים: צילינדרים אלו כוללים מנגנון נעילה משוכלל יותר המבוסס על בריחים רבים המשתלבים זה בזה. צילינדרים אלו נחשבים בטוחים יותר מצילינדרים פין, אך הם יקרים יותר ומורכבים יותר להתקנה.

 • צילינדרים מגנטיים:צילינדרים אלו פועלים באמצעות טכנולוגיה מגנטית, ואינם מכילים חלקים נעים. צילינדרים אלו נחשבים עמידים בפני קידוח ופריצה, אך הם יקרים יחסית.

 • צילינדרים דיגיטליים:צילינדרים אלו נפתחים באמצעות קוד דיגיטלי או טביעת אצבע. צילינדרים אלו נחשבים בטוחים ונוחים לשימוש, אך הם יקרים ביותר.

   

  החלפת צילינדר

בחירת צילינדר מתאים

בחירת הצילינדר המתאים עבורכם תלויה במספר גורמים, כגון:

 • תקציב: צילינדרים פשוטים יחסית זולים, בעוד שצילינדרים משוכללים יקרים יותר.
 • רמת האבטחה: ככל שרמת האבטחה גבוהה יותר, כך הצילינדר יקר יותר.
 • סוג הדלת: ישנם צילינדרים המותאמים לדלתות עץ וצילינדרים המותאמים לדלתות פלדלת.
 • פונקציות נוספות: ישנם צילינדרים הכוללים פונקציות נוספות, כגון אפשרות נעילה מבחוץ או מנגנון “מאסטר קי”.

טבלת מחירון ממוצעת

סוג צילינדרמחיר משוער (₪)
צילינדר משונן פשוט150-300
צילינדר רב-בריח300-500
צילינדר לדלתו פלדלת500-800
צילינדר מוגן פריצות800 ומעלה

חשוב לציין שמדובר במחירים משוערים בלבד, והמחיר הסופי עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים.

החלפת צילינדר לדלת פלדלת

החלפת צילינדר לדלת פלדלת דומה ברובה להחלפת צילינדר לדלת עץ. עם זאת, חשוב לוודא שהצילינדר החדש מתאים למידות חור הצילינדר הקיים בדלת פלדלת.

החלפת צילינדר מוגן פריצות

צילינדרים מוגני פריצות הם צילינדרים ייחודיים המיועדים להקשות על פורצים לפרוץ את הדלת. צילינדרים אלו כוללים מנגנוני נע

אתם ממליצים

"הייתי זקוקה לשירותי מנעולן דחוף באמצע הלילה לאחר שננעלה הדלת שלי. איתוראן שלחו מנעולן מקצועי ויעיל תוך 30 דקות, והוא פתר את הבעיה במהירות ובמחיר הוגן. אני ממליצה בחום על שירותי איתוראן לכל מי שזקוק למנעולן אמין וזמין."
אורלי מ. מפתח תקווה
"איבדתי את המפתח שלי לרכב והייתי תקוע בחניון. פניתי לאיתוראן והם שלחו מנעולן מיומן שחילץ אותי מהמצב תוך זמן קצר. הוא היה אדיב וסבלני, והסביר לי את כל התהליך. אני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי."
דוד ל. מחיפה
"התקנתי מערכת נעילה חכמה בבית שלי דרך איתוראן. השירות היה מצוין מההתחלה ועד הסוף. הצוות היה מקצועי ואדיב, והם ענו על כל השאלות שלי בסבלנות. אני ממליצה בחום על שירותי איתוראן לכל מי שמחפש פתרון נעילה אמין ומתקדם."
מיכל מ. מתל-אביב
"מנעולן באיתוראן טיפלו בבעיית צילינדר תקול בבית שלי. הם הגיעו בזמן, עבדו בצורה נקייה ומסודרת, והשאירו את המקום כמו חדש. אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליץ בחום על שירותיהם."
בנימין ס. מירושלים
צור קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.